Тату хною

Мехенді (гінді मेहँदी, урду مہندی, іноді менді) – мистецтво розпису тіла хною. Порівняно швидкий, безболісний і найбезпечніший спосіб нанесення тимчасового татуювання. Сьогодні це мистецтво широко розповсюджене в усьому світі, особливо в Індії та країнах Сходу.

Розпис тіла вважається таким же древнім, як і саме людство. З давніх часів малюнки на шкірі людини мали ритуальне значення. Їх використовували як талісман: наносили для захисту, лікування, зваблення, принадження удачі, підкреслення свого статусу. Важко сказати, де вперше виникла традиція використання для цього хни. Розпис хною був відомий в Давньому Вавилоні, Ассирії, Месопотамії, Стародавній Греції та у Римській імперії.

Слово «мехенді» має індійське походження – так називають хну і татуювання з хною.

В Індії традиційно розписують руки та ноги жінкам. Весільні візерунки мехенді мали еротичне значення. Розписуючи тіло нареченої, старші жінки відкривали їй таємниці премудростей подружнього життя. Вважається, що чим тонші лінії та складніший візерунок, тим більше встигне дізнатись дівчина, і тим щасливіший буде її обранець.

Є у мехенді й інше призначення – захист. В орнаментах та образах зашифровані символи, які повинні відлякувати злих духів і притягати до молодої пари увагу та прихильність добрих божеств, які обіцяють багатство та багатодітність новій родині.

Якщо бажаєте прикрасити свою шкіру таким красивим орнаментом – зверніться до Маріни. Львівська майстриня художнього розпису запропонує Вам каталог дивовижних ескізів, які вражають своєю красою, і за короткий час тату вже буде на вашому тілі.